Sıkça Sorulan Sorular

MAMA KUMBARASI NEDİR?
Ormanda, sokakta, barınaklarda yaşayan Can Dostlarımızın hepsine yetişebilmek, hepimizin ortak derdi.Ama her yere 1 paket mama gönderebilmek herkes için mümkün olamayabiliyor.Biz, küçük de olsa herkesin destek olabileceği “Mama Kumbarası” yöntemini geliştirdik

NASIL ÇALIŞIR?
Menüde yer alan Mama Kumbarası bölümünden destek olmak istediğiniz barınağa istediğiniz miktarda mamayı satın alıyorsunuz.Üstelik kargo vs gibi hiçbir ekstra ücret ödemeden. İster 1 kg, ister 1000 Kg. Aldığınız mamalar kumbarada birikiyor ve 15 kg yani 1 Paket olduğunda ilgili yere kargo ile gönderiliyor.

KAÇ ADET/KG OLDUĞUNDA GÖNDERİLİYOR?
Mama kumbarası sistemimizde ki kuru mamalar 15 kg, konserveler ise 24 adetlik paketler halindedir.1 kg olarak aldığınız kuru mamalar 15 kg’a, 1 adet olarak aldığınız konservelerise 24 adet’e ulaştığında gönderiliyor.

NEDEN KENDİ ADRES GİRİLMESİ GEREKİYOR?
Mama kumabrası sistemimizde, aldığınız ürünler seçtiğiniz yere otomatik gönderiliyor. Fakat satın alma işlemi karşılığında bir fatura kesmemiz bunun içinde sizin adres bilginiz gerekiyor. Bu yüzden adres bölümüne geldiğinizde ”Yeni Ekle” butonuna tıklayarak lütfen Kendi bilgilerinizi girin.

GÖNDERDİĞİMİZ ÜRÜNÜN TAKİBİNİ NASIL YAPABİLİRİZ?
Sistemimizde aynı anda birden fazla yere mama satın alabilir, tek seferde kolayca ödeyebilirsiniz.Gönderim yaptığınız her yer için siparişinize ayrı ayrı gönderim bilgileri ve kargo takip numarası işlenir.Ayrıca size kargo takip numarası verilen gönderi de sizin satın aldığınız mamanın gönderilip gönderilmediğini, kim ne kadar almış tek yayınladığımız sayfamızdan kontrol edebilirsiniz.

WhatsApp
Destek