Şartlar Koşullar

Sitemizden Alışveriş Yapan Herkes Bu Sözleşmeyi Okumuş Ve Kabul Etmiş Sayılır.

Üye Bilgileri : Üye, bilgilerini eksiksiz ve hatasız girmelidir. Teslimat için telefon numarası ve vergi numarası(TC Kimlik Numarası) girilmesi zorunludur. Bu bilgiler hem güvenlik için hem de kanuni zorunluluktan dolayı gereklidir.

Hatalar : Ürün açıklaması, adı, fiyatı, resmi vs. her türlü içerikte oluşabilecek hatalardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.

Fiyat Politikası : Sitemizde satılan tüm ürün fiyatlarını serbest ekonomi kuralları gereği tarafımızdan belirlenir. Etiket Fiyatı, Satış Fiyatı ve İndirimli Fiyat buna dahildir. Müşteri, Ürün üreticisi, İthalatçısı veya dağıtıcısı dahil hiç kimse fiyatı değiştirmemiz konusunda bizi zorlama yetkisi yoktur. Yazım hataları istisnadır.

Garanti : Sitemiz ve Müşteri Garanti Koşulları sayfasında belirtilen kurallar çerçevesinde hareket eder.

Ücretler : Sitemiz tarafından tahsil edilen tüm ücretler ilgili bölümlerde müşterinin görebileceği şekilde açıkça görüntülenir. Bu fiyatlara sonradan itiraz edilemez.

Müşteri Memnuniyeti : Sitemiz müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmak için yoğun çaba harcamaktadır. Sitemizi zarara uğratmaya yönelik ve genel ticaret kuralları çerçevesinde olmayan müşteri talepleri hariç tüm şikayet ve istekleriniz dikkatle incelenerek ivedi sonuçlandırılmaya çalışılmaktadır.

Güvenlik Tedbirleri : Sitemize verilen siparişler, bir dizi güvenlik tedbirinden geçtikten sonra müşteriye gönderilir. Site yöneticilerimizin bu işlemler esnasında müşteriden bazı ek bilgiler talep edebilir. Talep edilen bilgiler sizin güvenliğiniz içindir. Müşteri bu talepleri karşılamakla yükümlüdür. Banka veya Yöneticilerimiz tarafından güvenli görülmeyen ya da kuşku uyandıran siparişler gönderilmez.

Ürün Teslimatı : Teslimatlar yalnızca sitemiz tarafından belirlenen Kargo şirketleri veya kendi dağıtım ağımız ile kimlik kontrolü yapılarak teslim edilir. Farklı bir kargo şirketi ile teslimat talep edilemez. Sipariş edilen paket teslim alınırken mutlaka kontrol edilmeli hasarlı veya hatalı paketler teslim alınmamalıdır. Paket teslim alındığı anda Siparişiniz kargo yetkilisi tarafından eksiksiz ve sağlam olarak teslim edilmiş sayılacaktır.

WhatsApp
Destek