Ödeme ve Teslimat

TESLİMAT VE İADE

Mamagunu.com’un en büyük önemi kullanıcıların güvenliğine dikkat etmesi ve siparişlerinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme bilgilerinizin doğruluk payını incelemesidir. Bu sebeple ilk olarak siparişinizin onay aldığına dair e-mailin size yollanması gereklidir. Normal şartlarda Mamagunu.com’dan yapmış olduğunuz alısverişler,siparişin banka onayının sağlıklı bir şekilde alınması durumunda atılan e-mailden sonraki 6 ila 48 saat içerisinde tarafınıza iletilir.

SİPARİŞLERİM BANA NE ZAMAN ULAŞIR?

Tüm Türkiyede en geç 1 ile 3 gün (resmi tatiller ve pazar günleri hariç) elinize ulaşmaktadır.

Siparişleriniz Mamagunu.com elemanlarınca veya bayii elemanlarınca tarafınıza ulaştırılır.

Bayilik verilmemiş bölgelerde siparişiniz anlaşmalı kargo ile size ulaştırılır.

TESLİMAT VE ULAŞIM ÜCRETLERİ

250 TL ve üzeri tutardaki alışverişlerinizde ankara içi ulaşım ücretsizdir.barınaklara yapılacak teslimatlar ücretsız dir.Ödeyeceğiniz tutar (hediye çeki kullanılsın ve ya kullanılmasın) 250TL’nin altına düştüğü takdirde sistem otomatik olarak kargo bedeli eklemektedir. Nakit ödeme seçeneğinde bu tutara ek olarak 6,90-15,00 TL eklenmekte olup bu tutarlar kargo firmasına ödenmek adına tarafımızdan tahsil edilmekte ve faturanızda belirtilmektedir.

SİPARİŞLERİNİZ ELİNİZE ULAŞMADI MI?

Siparişiniz ile ilgili sorunlarınız konusunda yardım almak için info@Mamagunu.com ‘a yazabilir veya müşteri destek hattını arayabilirsiniz.

WhatsApp
Destek