İade Şartları

İADE ŞARTLARI

İade etmek amacıyla göndermiş olduğunuz ürünlerde eksiksiz olması gereken öğeler aşağıdaki gibi olmalıdır:

· Ürünün irsaliyeli faturası/fatura veya irsaliyesi(tüm nüshaları ile) veya perakende satış fişi malla birlikte iade edilmelidir.

· Hediye nitelikli ürünlerin de iade edilebilmesi için muhakkak faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir.

· 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı mevcutsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

NOT: Bu öğelerden herhangi birinin eksik olması halinde ürünün iadesi kabul edilmemektedir.

Müşteri hizmetlerimize gelen ürünlerin iade koşullarına uygun teslim edilmesi halinde ürün bedelinin iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme konulacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın insiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1-3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.

NASIL İADE EDECEĞİM?

Ürünü tarafımıza göndermeden önce iade talebinizi info@Mamagunu.com adresine mail atarak bildirmeniz gerekmektedir. İade departmanımız tarafından iade ile ilgili gönderim onayının size iletilmesinden sonra lütfen paketi tarafımıza gönderin. Onay bilgisi size telefon veya mail ile bildirilecektir. İade servisimize gelen ürünlerin iade koşullarına uygun ulaştırılması durumunda ürün bedellerinin iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme konulacaktır.

MAMAGUNU.COM DA Kİ HAKLARINIZ

Mamagunu.com’da tüketici haklarını korumayı en öncelikli kuralları arasında tutmaktayız. Bu anlamda Mamagunu.com alışverişleriniz esnasında yaşadığınız ürün ve servis kaynaklı her türlü sorun titizlikle ele alınmakta ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır. Soru ve sorunlarınız için lütfen Mamagunu.com müşteri destek merkezi ile bağlantı kurunuz.

SORUNUZUN YANITINI BULAMADINIZ MI?

Mamagunu.com Müşteri Hizmetleri yetkililerine e-posta ile ulaşın. info@Mamagunu.com

WhatsApp
Destek